Miłość do gotowania

Podróż po smakach świata

Kuchnia, to perła w koronie, zwieńczenie rozkoszy i przyjemności jakie serwujemy naszym Gościom. To właśnie tu, nasz Szef Kuchni Dariusz Chmielewski, każdego dnia przygotowuje autorską kulinarną podróż, która wiedzie po szlakach wyrafinowanych smaków, ciekawych kompozycji czy aromatycznych przypraw.

Zachowując wierność tradycyjnym recepturom, cenionym na całym świecie przepisom, dobiera jedynie najlepsze regionalne produkty i własne pomysły, co pozwala wydobyć głębię smaku i dotrzeć do prawdziwego skarbca kunsztu kulinarnego.

Zadbamy o Twoją dietę!
Uwaga! Wymaga wcześniejszego zgłoszenia.

Dariusz Chmielewski

Szef Kuchni i dobry duch tego miejsca

Gotowanie, to dla niego życiowa pasja. Z tej pasji narodził się prawie 20 lat temu zawód, który wzbogaca o coraz to wyższe kwalifikacje w dziedzinie gastronomii. Jest absolwentem WSG w Bydgoszczy, specjalność gastronomii i dietetyki. W roku 2017 był uczestnikiem niezwykle prestiżowych warsztatów kulinarnych w Institut Paul Bocuse w Lyonie.

Uczestnik ogólnopolskich konkursów kulinarnych, min: "Primerba Cup", "Sielawa Blues". Dążenie do znalezienia smaku idealnego – to jego cel. Jego kuchnia to niebywałe połączenie różnych, często zaskakujących składników.

Indywidualne menu

Każdy nasz Gość traktowany jest bardzo indywidualnie. Stąd również uwzględnienie diet zdrowotnych, preferencji żywieniowych bądź alergii. Ceniąc prywatność i komfort, restauracja jest dostępna wyłącznie dla Gości rezydencji. Szef Kuchni gotuje z produktów świeżych, w większości ekologicznych i wysokiej jakości.

Nie jesteśmy restauracją a la carte. Proponujemy coś więcej. To Ty jako nasz Gość masz wpływ na to, co będzie w menu.

Kameralna winiarnia i sala kominkowa

wyjątkowa kolekcja trunków

Winiarnia to idealne miejsce na romantyczną kolację we dwoje.
Jest również doskonałym miejscem, aby porozmawiać o biznesie przy lampce dobrego wina.

W sali kominkowej spędzamy przytulne wieczory przy kominku z muzyką w tle.

Spotkania ślubne

Kameralny ślub plenerowy w niesamowitej scenerii

Idealne miejsce na kameralny ślub w niezwykłej scenerii górskiej przyrody. Rezydencja zapewni wyjątkowe miejsce zarówno na ceremonie, przyjęcie ślubne jak i kompleksową organizację tego niezwykłego wydarzenia.

Skontaktuj się z nami

Oferta ślubna, organizacja przyjęcia i specjalne zamówienia

Nad Wodospadem

Rezydencja Spa & Wellness 

ul. Myśliwska 1a
58-570 Jelenia Góra – Jagniątków

+ 48 508 501 125
rezerwacje@nadwodospadem.eu

2019

9.6/10

2018

4.5/5

2019

4,5/5

2018

90%

Najlepsza oferta, tylko przy rezerwacji na stronie www

Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin