Spa&Wellness

SPA&WELLNESSStrefa Spa to luksusowe centrum wypoczynku w Jagniątkowie, w którym zadbamy o Twoje dobre samopoczucie, urodę i zdrowie. W naszym górskim pasjonacie poddajemy ciało energetyzującym zabiegom wykorzystując dobroczynne działanie minerałów zawartych w solach mineralnych oraz starannie wyselekcjonowanych olejkach.

Relaksacyjne seanse w saunie pozwolą oczyścić organizm, zregenerować siły, poprawić krążenie oraz kondycję skóry. Wykorzystanie ciepła, światła oraz barwy pozwala na pełne odprężenie zarówno dla ciała jak i umysłu.

Do dyspozycji naszych gości:

Basen

Jacuzzi

Sauna sucha
(zwana także fińską) pozwala poczuć dobroczynny wpływ na ciało wysokiej temperatury, oczyszcza organizm, pobudza krążenie. Regularne korzystanie z sauny pozwala zachować dobrą kondycję i zdrowie.

Sauna parowa
W saunie parowej wilgotność dochodzi do 100%, a ciało oczyszcza się z toksyn, skóra wygładza, krążenie pobudza. Szczególną korzyścią jest wyjątkowe odprężenie i działanie wyszczuplające sauny.

Kąpiele w winie
Wino już w starożytności wykorzystywano do celów kosmetycznych i w leczeniu. Zabiegi pielęgnacyjne na bazie wina i winogron napinają skórę, dodają jej blasku i świeżości. Kąpiele w winie wzbogacają ciało w antyoksydanty, działają przeciwnowotworowo, redukują stres i napięcie mięśni oraz poprawiają krążenie krwi.

Zabiegi
. Pakiety unikalnych zabiegów relaksujących i odprężających. Dowiedz się więcej...

Power Slim
- jedno ćwiczenie – cztery korzyści: wyszczuplanie, llikwidacja cellulitu, ujędrnianie ciała, poprawa kondycji. Power Slim to także szybsza przemiana materii, lepsza kondycja, większe efekty ćwiczeń, wyraźna utrata obwodów ciała, mniejsza waga, zmniejszona widoczność cellulitu.Odwiedź nas w malowniczym Jagniątowie, w okolicy miasta Karpacz i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty SPA w górach.  

spa nad wodospadem
spa szklarska
spa karpacz
spa karpacz